Apple Music

Apple nabízí nejlevnější roční předplatné Apple Music, ale jen v USA
Novinka ročního předplatného je velice výhodná a Apple Music se s ní stává nejlevnější hudební službou na trhu, ale nastavení ročního předplatného je poněkud skryto a Apple ho nijak neprezentoval.

Spotify oznámila 50 milionů platících zákazníků. Apple Music se nechytá
Společnost Spotify oznámila, že se svou službou streamované hudby dosáhla milníku 50 milionů platících zákazníků. Spotify i nadále rychle roste neboť teprve v září měla o rovných..

Apple vydal reklamu na Karaoke spolujízdu, která bude propagovat Apple Music (Videa)
Aktualizováno o 2. propagační video (trailer)

V noci se předávaly ceny Grammy, a také vydal Apple reklamní sestřih na Karaoke spolujízdu, která bude propagovat Apple Music. Karaoke spolujízda původně s Jamesem Cordenem se stala velice populární a některá videa dosáhla desítek milionů shlédnutí viz další videa.

Apple Music má 20 milionů platících uživatelů
Hudební streamovací služba Apple Music se může pochlubit překročením milníku 20 000 000 platících uživatelů. Apple dosáhl této mety 17 měsíců po uvedení služby na trh. Před 3 měsíci, když Apple představoval nové iPhony 7 platilo..

Levnější Apple Music pro studenty bylo rozšířeno do 32 zemí. Do ČR a SR nikoliv
Apple Music pro studenty, s cca 50% slevou, spustil Apple letos v květnu v USA, Austrálii, Dánsku, Německu, Irsku, Novém Zélandu a ve Spojeném království. Dnes se služba rozšířila do dalších 25 zemí. Bohužel mezi nimi není Česká a Slovenská republika.

Apple reklama s Frankensteinem
Další dnešní reklamou od Applu je video s názvem "Frankie’s Holiday" ve které nabádá, abychom otevřeli svá srdce. Frankenstein nemá moc přátel a neumí zpívat, ale má dobrý úmysl a hlavně iPhone!

V nových reklamách na Apple Music cvičí Taylor Swift a Drake a moc jim to nejde (Videa)
Taylor Swift znovu běží na páse, jako ve starší reklamě, a opět padá. Aubrey Drake Graham zase přecení své síly na benchi.

Apple prý zvažuje snížit ceny předplatného za Apple Music až o 20%
Se spekulativní informací přichází Digital Music News. Nové ceny prý Apple představí ještě do Vánoc. Nejspíš v konkurenčním boji o nové zákazníky v předvánočním čase. Podle jeho zdrojů..

Nová reklama na Apple Music vás seznámí s novou aplikací (Video)
Nejnovější reklama na Apple Music je trochu delší, protože v ní Apple ukazuje, jak se Apple Music s novým zjednodušeným vzhledem v iOS 10 ovládají.

V nové reklamě na Apple Music si zahráli i Apple zaměstnanci Eddy Cue, Jimmy Iovine a Bozoma Saint John
V nové vtipné, a taky dlouhé, reklamě na Apple Music sedí James Corden naproti vysoce postaveným Apple zaměstnancům a řeší jak udělat reklamu na Apple Music.

yApple.cz