iPod

Sluchátka AirPods nakonec možná už příští týden
Na začátku měsíce se psalo, že se bezdrátová sluchátka AirPods opozdí, respektive že budou dostupná až v příštím roce. Podle nových zpráv, které získal..

Apple pracuje na bezdrátových špuntech s vlastním Bluetooth čipem
Forbes píše, že Apple pracuje na nových bezdrátových sluchátkách do uší, tzv. špuntech, kde se o přenos zvuku bude starat..

Každý iPhone a iPad jde nenávratně zničit až neuvěřitelně snadno. Stačí nastavit specifické datum! (Video)
Podívejte se na video, ale rozhodně to nezkoušejte. Ani z legrace, nebyla by to legrace. Ve videu uvidíte, že nastavení data..

Apple se v roce 2015 opravdu činil (Video)
YouTuber DetroitBORG sestříhal a okomentoval povedené video, ve kterém rekapituluje rok 2015 z pohledu Applu. Video má přes 10 minut, protože toho Apple v uplynulém roce předvedl opravdu hodně. Samotný titulní obrázek je myslím dostatečně vypovídající.

První rozbalení a prohlídka nových Lightning doků. Hliník vyjde o 300 Kč dráž (Video)
Spolu s iPhony 6s představil Apple také nové hliníkové doky Lightning Dock v barvách Space Grey, Silver, Gold a Rose Gold. Nové barevné doky mají totožný tvar jako jejich plastový předchůdce, který začal Apple prodávat v polovině května tohoto roku. Plastový Lightning Dock Apple u nás prodává za 1190Kč, nové barevné za 1490Kč.

Apple vydal aktualizaci softwaru pro iPody nano 7. generace
Aktualizace verze 1.0.4 pro iPody nano nejspíš jen vychytává poslední mušky. Změny v softwaru nebyly sděleny. Své iPody nano můžete aktualizovat přes iTunes s iPody připojenými k počítačům, jak jinak než, přes Lightning kabel.

Porovnání fotoaparátů: iPod touch 6G vs iPod touch 5G vs iPad Air 2 vs iPhone 6
Jako již několik porovnání fotoaparátů Apple zařízení v minulosti, přináší redakce iMore první porovnání fotoaparátu nového iPodu touch 6. generace s dalšími iOS zařízeními. Nový 6× rychlejší iPod touch je velice schopné zařízení, které si zachovalo na dnešní poměry menší 4" displej. Můžete s ním skvěle fotit, používat ho jako herní konzoli, jako přehrávač podporuje Apple Music (Na rozdíl od ostatních iPodů), takže si můžete uložit pro offline poslech klidně desítky GB písniček a nakonec s připojením na WiFi můžete libovolně komunikovat.

iFixit rozebral iPod touch 6. generace a zjistil podrobné specifikace
Pojďme rovnou na popis komponent. iPod touch 6. generace má lithium-iontovou baterii o kapacitě 1043 mAh, 1GB SK Hynix LPDDR3..

iPod nano a shuffle nepodporují Apple Music
Do iPodů nano a shuffle zkrátka hudbu z Apple Music pro offline poslech nenahrajete. Na Apple stránce s porovnáním iPodů je uvedena podpora pro Apple Music pouze u iPodu touch. Do menších iPodů nahrajete..

iPod touch 6. generace je 6-krát rychlejší
Podle prvních testů má iPod touch 6. generace mírně podtaktovaný Apple A8 procesor, ale přesto je mnohokrát výkonnější než 5. generace. SoC Apple A8 osazený..

yApple.cz