iTunes Store

Apple předělal stránku System Status, která ukazuje stav všech 53 online služeb
Předělaná stránka je zjednodušená a už neukazuje časovou osu stavů jednotlivých služeb. Celkem zde naleznete 53 služeb u kterých svítí velké tečky..

Apple vydal iTunes 12.5.1
Apple dnes vydal iTunes 12.5.1 pro OS X El Capitan a macOS Sierra. Verze pro Windows vyjde pravděpodobně během několika následujících dnů. Nové iTunes přináší..

Stránka podpory na Apple.cz v novém
Na přepracované stránce podpory naleznou užitečné rady nejen noví uživatelé Apple produktů. Na stránce se nachází rady pro nováčky, které pomohou s focením, nastavením iPhonů a iPadů, zálohováním nebo zprávami a maily. Dozvíte se více i o servisu, nabíjení, službách Applu, Apple ID, záruce vašich zařízení a spousta dalšího. Níže uvádím ty nejzajímavější témata s přímými odkazy.

Apple vydal iTunes 12.3.2
iTunes 12.3.2 přináší zmenu zobrazení Apple Music, která odpovídá nedávné aktualizaci iOS 9.2. Dále opravuje nalezené chyby. Aktualizovat můžete přes Mac App Store, v aplikaci, nebo přes Appel Software update. Pokud se vám zatím aktualizace nezobrazí, zkuste to později.

EU nenašla žádné důkazy, že by se Apple domluvil s hudebními vydavatelstvími proti konkurenci
Šetření Evropské komise nenalezlo důkazy o tom, že by se Apple domluvil s hudebními vydavatelstvími proti konkurenci ve streamované hudbě. Spotify manažeři zaznamenali..

Jak zrušit a povolit automatické obnovení Apple Music? (Návod)
Pokud po zkušební době, nebo kdykoliv jindy, nebudete mít o službu Apple Music zájem, nebo pokud už teď víte, že jí pouze zkoušíte, můžete v nastavení iTunes zakázat automatické obnovení - respektive stržení měsíčního paušálního poplatku za Apple Music.

Apple Music nabídne téměř celou knihovnu iTunes
Z Applu to leze jak z chlupaté deky :) Omlouvám se za malou mystifikaci. Když jsem psal, že Apple Music nabídne k poslechu a stažení kompletní iTunes knihovnu. Není to úplně pravda. Apple řekl..

Apple se vyjímečně omlová za vápadek App Store a dalších online služeb
Možná jste si výpadku ani nevšimli, možná jste ho zaznamenali jen okrajově, výpadek však trval (Nebo dále trvá) mnoho hodin a Apple se za něj veřejně omlouvá. Není vůbec obvyklé..

Apple vám do 14ti dnů vrátí peníze za zakoupený obsah v App Store, iTunes a iBook Store!
Apple aktualizoval své podmínky pro používání App Store, iTunes a iBook Store dle požadavků Evropské Unie. Apple vám nyní vrátí do 14 dnů peníze z nákupů v App Store a iTunes bez jakýchkoliv otázek - bez udání důvodu. V praxi tedy..

CEO Beats Jimmy Iovine jedná s umělci o exkluzivních albech
Téměř přesně před rokem vydala Beyonce své 5. studiové album exkluzivně prostřednictvím iTunes. Album se prodávalo rekordně dobře a tak není divu, že CEO Beats Jimmy Iovine chce tento úspěch zopakovat i s dalšími..

yApple.cz