Steve Jobs

Před 20 lety uvažoval Apple o kavárnách, nakonec vznikly Apple Story!
Jakkoliv se to dnes může zdát nepravděpodobné, Apple uvažoval v roce 1997 o cyber kavárnách s logem nakousnutého jablka. Důkazem budiž výtvory exdesignéra Tonyho Christophera z Disney, které vidíte okolo.

Tim Cook je dnes ve funkci CEO Applu 5 let
24. srpna 2011 byl jmenován Tim Cook do funkce CEO Applu. Nahradil Steva Jobse, který musel odstoupit z funkce kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu. Cookovi se dnes odemkly finanční bonusy ve výši 100 milionů dolarů. Tim Cook také vlastní mnoho milionů dolarů v akciích Applu.

Film Steve Jobs na Blu-ray a DVD bude k dispozici za měsíc
V české distribuci bude životopisný snímek Steve Jobs z produkce Sony dostupný 16.3. 2016 na Blu-ray a DVD. Film získal pozitivní recenze, herci byli oceněni za své výkony, ale film..

Aaron Sorkin a Kate Winslet získali Zlaté glóby za film Steve Jobs
Film Steve Jobs režiséra Sorkina nezaznamenal v kinech úspěch, ale byl oceněn Zlatými glóby. Odhaduje se, že je aktuálně ve ztrátě cca 100 milionů dolarů. Nevím jestli jsou lidé přesyceni..

Tony Fadell: Steve Jobs mluvil o Apple Car už v roce 2008
V rozhovoru pro Bloomberg Tony Fadell (2001 - 2010 vedl v Applu iPod divizi) řekl, že se Stevem Jobsem mluvili o Apple autě již v roce 2008. Respektive při několika procházkách, na kterých Steve Jobs tak rád diskutoval..

Finální klip k filmu Steve Jobs
Jelikož se film začíná vysílat v amerických divadlech, jde pravděpodobně o finální ukázku z filmu. Steve Wozniak (Seth Rogen) se v ní ptá Steva Jobse (Michael Fassbender) na jeho roli v počítačovém průmyslu. Woz poukazuje na to, že Jobs nemá..

Jony Ive mluvil o Stevu Jobsovi. Apple se nového filmu očividně bojí
Jony Ive hovořil na summitu Vanity Fair v panelu s názvem "Changing Worlds, Inventing Worlds" s režisérem JJ Abramsem a filmovým producentem Brianem Grazerem o jeho trvalé památce na Steva Jobse a jeho nové pozici Chief Design Officer, kterou oficiálně převzal 1. 7. 2015. Ive řekl, že měl po smrti Jobse chaotické pocity..

Tim Cook připomíná, že Steve Jobs zemřel před 4 roky
Tim Cook napsal v den 4. výročí Jobsovi smrti email zaměstnancům, kde na Steva vzpomíná jako na vizionáře, a také zanechal zprávu na Twitteru.

Laurene Powell Jobs chtěla zablokovat film Steve Jobs
Laurene Powell Jobs, vdova po Stevu Jobsovi, se podle WSJ snažila zablokovat životopisný film Steve Jobs od Aarona Sorkina a Danyho Boylea, který se v USA začne promítat v kinech už tento pátek. Laurene lobovala u Sony a Universalu proti vydání filmu.

Steve Jobs - Podívejte se na 2. oficiální trailer
Číslování trailerů filmu Steve Jobs od Universal Pictures moc nerozumím, ale tento, dnes vydaný, je označen jako 2. oficiální trailer. Podívejte se..

yApple.cz