yApple.cz
iMac 5K

iMac Pro bude brzy dostupný
Na amerických i českých Apple stránkách Apple již oznámil, že objednávat iMac Pro půjde od čtvrtka 14. prosince.

Nové iMacy budou ještě tento rok
Potvrzení o nových iMacách přichází přímo od Phila Schillera a Craiga Federighiho z Applu. Dočkat bychom se měli později..

Apple akce s představením nových Maců bude pravděpodobně příští čtvrtek 27. října
V návaznosti na dnešní zprávu o nových Macách Recode hlásí, že Apple plánuje uspořádat akci, kde nové MacBooky Pro, MacBooky Air..

Nové MacBooky budou dostupné již za několik dní
Spolehlivé zdroje japonského blogu Macotakara potvrzují, že nové MacBooky Pro Apple oznámí již během několika dní a nové MacBooky Air budou dostupné do konce měsíce. Nebudou ale aktualizované oba.

Nový iMac, MacBook Air a 5K displej v říjnu. iPady až příští rok
Už za týden by měl Apple představit iPhone 7, nové MacBooky Pro a snad i Apple Watch 2, ale co ostatní produkty? Podle nové zprávy od Bloombergu představí Apple aktualizované iMacy a MacBooky Air už v říjnu. Také bychom se měli dočkat dlouho avizovaného nového 5K displeje, který vyrobí Apple ve spolupráci s LG.

V budoucích Macích bychom se mohli setkat s grafikami AMD Polaris
Podle některých zdrojů bychom se v budoucích stolních počítačích Mac i MacBookách mohli setkat s grafickými jádry Polaris 10 a 11 od AMD. Předpoklad je, že Polaris 10 bude..

Nové iMacy 2015 jsou až o 20% rychlejší
Podle benchmarku Geekbench 3 jsou nové 27" 5K iMacy a 21,5" 4K iMacy výkonnější v různých testech o 7% - 20% než jejich předchůdci. Nejde tedy o nějaký velký nárůst ve výkonu, ale také není zanedbatelný. 27" 5K iMac je osazen procesory nejnovější řady Skylake.

27" 5K iMac podporuje až 64GB RAM, 21,5" 4K iMac má připájené paměti RAM
Podle zjištění OWC lze osadit aktualizovaný 27" iMac s 5K Retina displejem až čtyřmi 16GB moduly, čímž dostaneme výsledných 64GB RAM. Nově osazený procesor..

Apple představil 21,5" iMac s 4K Retina displejem, 27" iMac už pouze s 5K Retina displejem
Apple nově nabízí 21,5" iMac s 4K Retina displejem. 21,5" iMac s Full HD displejem v nabídce zůstal. 27" iMac Apple nabízí už pouze v 5K variantě..

4K 21,5" iMacy jsou na cestě!
První zmínky o 4K 21,5" iMacu byly odhaleny již koncem června tohoto roku. V nejnovější 6. betě El Capitana, která vyšla včera, byly objeveny další důkazy.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz