yApple.cz
Apple Music

Apple oficiálně oznámil akvizici společnosti Shazam
Včera přišel server TechCrunch s informací ohledně akvizice společnosti Shazam Entertainment Ltd., která již mnoho let vyvíjí aplikaci Shazam pro rozpoznávání hudby. Dnes Apple akvizici oficiálně potvrdil a označil ji za nejvýznamnější..

Podívejte se na novou reklamu na iPhone X a Apple Music, která se natáčela v ČR
A taky na sluchátka AirPods. Vánoční reklamy Applu se před rokem natáčely v České republice. Vypadá to, že tento rok taky. Reklamu Apple vydává na Den díkůvzdání v USA. V reklamně jsou vidět české nápisy. Podle pouličního osvětlení bych tipnul Prahu, ale jistý si nejsem.

Apple končí po 10 letech s Apple Music Festivalem
Apple Music Festival, který se před rokem 2015 jmenoval iTunes Festival, končí. Ukončení festivalu Apple potvrdil pro Music Business Worldwide..

Spotify dál válcuje Apple Music
Společnosti Spotify se opravdu daří. V závodu o nové zákazníky jasně vítězí nad Apple Music. Spotify za jediný rok přibrala..

Apple pozvolna zavádí placení přes PayPal
Apple se po opravdu dlouhé době rozhodl, že umožní v App Store, iTunes Store, iBooks a Apple Music platit přes PayPal. Zatím..

Apple nabízí nejlevnější roční předplatné Apple Music, ale jen v USA
Novinka ročního předplatného je velice výhodná a Apple Music se s ní stává nejlevnější hudební službou na trhu, ale nastavení ročního předplatného je poněkud skryto a Apple ho nijak neprezentoval.

Spotify oznámila 50 milionů platících zákazníků. Apple Music se nechytá
Společnost Spotify oznámila, že se svou službou streamované hudby dosáhla milníku 50 milionů platících zákazníků. Spotify i nadále rychle roste neboť teprve v září měla o rovných..

Apple vydal reklamu na Karaoke spolujízdu, která bude propagovat Apple Music (Videa)
Aktualizováno o 2. propagační video (trailer)

V noci se předávaly ceny Grammy, a také vydal Apple reklamní sestřih na Karaoke spolujízdu, která bude propagovat Apple Music. Karaoke spolujízda původně s Jamesem Cordenem se stala velice populární a některá videa dosáhla desítek milionů shlédnutí viz další videa.

Apple Music má 20 milionů platících uživatelů
Hudební streamovací služba Apple Music se může pochlubit překročením milníku 20 000 000 platících uživatelů. Apple dosáhl této mety 17 měsíců po uvedení služby na trh. Před 3 měsíci, když Apple představoval nové iPhony 7 platilo..

Levnější Apple Music pro studenty bylo rozšířeno do 32 zemí. Do ČR a SR nikoliv
Apple Music pro studenty, s cca 50% slevou, spustil Apple letos v květnu v USA, Austrálii, Dánsku, Německu, Irsku, Novém Zélandu a ve Spojeném království. Dnes se služba rozšířila do dalších 25 zemí. Bohužel mezi nimi není Česká a Slovenská republika.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz