yApple.cz

Apple prodává iPhone 5C s 8GB a iPad 4 s Retinou, iPad 2 skončil!
Apple dnes začal skutečně nabízet 8GB variantu iPhone 5C a nejen to. Do Apple Storu se vrátil iPad 4. generace s Retina displejem a definitivně skončil iPad 2. generace - tedy iPad 2! Zajímavé je, že iPhone 4S s 8GB Apple stále v nabídce drží. iPhone 4S tak zůstává posledním zařízením v nabídce Applu, které používá 30pinový konektor.

iPhone 5C s 8 GB zatím nenalezneme v českém Apple Online Storu, ale objevit by se tam měl každou chvílí. Na německém Storu už je vystaven. Nabízen je ve všech 5ti barvách s pouze o 50 Euro nižší cenovkou, než kolik stojí 16GB varianta. Včerejší informace říkala, že to bude 60 Euro a na Facebooku se vám zdála příliš malá. Tak je ještě menší. Na konečnou cenu v českém Apple Storu si však budeme muset počkat.

Neméně zajímavé je znovuzařazení iPadu 4. generace do nabídky. Apple prodává pouze 16GB variantu v černé i bílé barvě, Wi-Fi model i Wi-Fi + Cellular. Cena je 9.990 Kč, respektive 13.090 Kč.

iPad 2 byl po odsloužených letech definitivně z nabídky Apple Online Storu vyřazen. Byl to oficiálně nejdéle nabízený iPad - skutečně povedený produkt.

Apple prodává iPhone 5C s 8GB a iPad 4 s Retinou, iPad 2 skončil!

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz