yApple.cz

Apple vydal 5. betu iOS 5 pro vývojáře
Apple vydal již pátou betu nadcházejícího iOS 5. Apple píše, že pro instalaci přes "vzduch" je nutné smazat všechen obsah a nastavení přes Nastavení/Obecné/Obnovit/Smazat data a nastavení. Zároveň budete k bezdrátové instalaci (Nastavení/Obecné/Software Update) potřebovat minimálně 3. betu iOS 5. Pokračujte na dvě zajímavá videa s nastavením iCloud na iPhonu a průběh instalace na iPadu.

Integrace Nuance rozpoznávání řeči do klávesnice

Další odhalenou funkcí v iOS 5 je integrace rozpoznávání řeči od Nuance do přímo do klávesnice. Jestli bude takto funkce vypadat ve finále není potvrzeno.

Nuance rozpoznávání řeči klávesnice

Nastavení iCloud na iPhonu s 5. betou iOS 5

Průběh instalace iOS 5 bezdrátově

Developerské účty na prodej a jejich rušení

S novou betou přišli i nepříjemné zprávy o rušení developerských účtů Applem. V Apple komunitě se rozmohl zvláštní nešvar. Lidé hnáni touhou zkoušet nové funkce, ještě před veřejným uvolněním finální verze operačního systému, si hrají na vývojáře a kupují různě po internetu developerské účty. Dveloperský účet stojí 200 dolarů na rok počet zařízení je, myslím, až 200. Účty se prodávají za několik stokorun, šlo si tedy slušně přivydělat. To se samozřejmě nelíbí Applu, který začal s rušením účtů.

Na závěr, Apple prý chystá vydat další betu iOS 5 již tuto středu.

Zdroj: 9to5mac.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz