yApple.cz

Budou chytré brýle prvním Apple produktem s virtuální realitou?
Zdroje agentury Bloomberg, které jsou prý obeznámeny s plány Applu, tvrdí, že společnost pracuje na další nositelné technice - inteligentních brýlích. Brýle by měly být propojeny s iPhonem podobně jako Apple Watch a zobrazovat různé informace a obrazy. Mělo by tedy jít o rozšířenou realitu, která se Applu tolik líbí.

Podle Bloombergu Apple už kontaktoval potenciální dodavatele a dokonce má objednané malé množství "očních displejů". Projekt se má nacházet ve fázi prototypování. Bloomberg se nebojí ani odhadovat, že by brýle od Applu mohly být představeny v roce 2018. Asi dle předpokladu Ming-Chi Kua.

Brýle prý budou podobné Google Glass, které Google představil v roce 2013. Mnoho úspěchů ale nesklidily, naopak se objevilo mnoho problémů se samotným nošením a reakcemi ostatních lidí.

Dostal jsem nápad, jak vytvořit nositelné chytré brýle, které by neporušovali soukromí a lidé by se jich nemuseli bát, že je nahráváte, atp. Nedával bych do nich kameru! Brýle by zobrazovaly data pouze na základě polohy (Kompas, akcelerometr) a fungovaly by jako handsfree. Co myslíte?

Celé to zní pěkně, ale budou to pomalu 3 roky, kdy Tim Cook chytré brýle odsoudil. Tim Cook: Elektronika na zápěstí ano, chytré brýle ne (Video)

Titulní obrázek pochází z tohoto zajímavého konceptu.

Budou chytré brýle prvním Apple produktem s virtuální realitou?

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz