yApple.cz

Cydia Tweak: Springtomize 3 nyní rovněž běží i na iOS 7.1.x
Vychytávka s názvem Sprigtomize 3, která je dostupná všem uživatelům co nechali svoje iOS zařízení projít procesem jailbreaku, získala novou aktualizaci. Ta umožňuje užít si tento tweak i na nejnovějších verzích systému iOS 7.1.0, 7.1.1 i 7.1.2.

Pokud nejste zastánci jailbreaku, tak zřejmě nevíte oč jde. Springtomize je nástroj díky kterému můžete upravovat prostředí iOS dle vaší libosti. Můžete napřiklad přidat pátou ikonu do svého docku, měnit rozměry, počet a umístění ikon na ploše, vypínat a zapínat jednotlivé animace, konfigurovat své složky, měnit styl docku nebo přidávat další informace, které se poté zobrazí na uzamčené obrazovce.

Pro vyznavače vlastních úprav systému se tak tento tweak jeví jako jeden z doslova nutných. Pro jeho instalaci je samozřejmě nutné mít jailbeaknuté iOS zařízení a nainstalovanou aplikaci Cydia, skrze kterou vše stáhnete. K tomu můžete použít nástroj Pangu, což je poměrně nedávno představený jailbreak pro nejnovější verze iOS.

Nový update Springtomize 3 navíc odstraňuje několik bugů a celý nastroj je tak teď i mnohem stabilnější než kdy dříve. Nalézt a stáhnout ho můžete v Cydia Storu za hezkých 2,99$ a pro majitele původní verze je update zdarma.

Zdroj: appadvice.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz