yApple.cz

DxOMark: Skutečně odborná recenze fotoaparátu iPhonu 7
Fotoaparáty iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus jsou zase o něco lepší, v obou nalezneme optickou stabilizaci, oba mají světelnější objektivy a lepší barvy a iPhone 7 Plus má duální fotoaparát. To všechno již víme, a to jsou vylepšení, která s novými iPhony dostanete. Také jsme viděli několik povedených porovnání s konkurencí (Viz odkazy níže v sekci Mohlo by vás zajímat). Pokud ovšem budete mít zájem o skutečně odbornou recenzi, zamiřte na DxOMark (Druhý odkaz zdroje).

DxOMark recenzoval iPhone 7

Co se týká kvality fotografií, DxOMark konstatuje, že došlo ke zlepšení zejména v dynamickém rozsahu barev (Zde je vhodné připomenou i téměř dokonalý displej iPhonů 7 s perfektními barvami.), a také kladně hodnotí nový 4-diodový blesk. Výsledné skóre je ale jen o pár bodíků lepší než u iPhonů 6s. iPhone 7 získal 86 bodů, zatímco iPhone 6s Plus získal 84 bodů a iPhone 6s 82 bodů. iPhone 7 Plus bude DxOMark recenzovat později.

Ukázka, jak natáčí iPhone 7 videa

V následující ukázce uvidíte schopnosti kamer iPhonů 7. Autorem je zkušený YouTuber, a očividně i dobrý kameraman, Dom Esposito. Záběry nejsou nijak upravovány, pouze sestříhány. Použity byly stativy, ale již nebyly použity žádné dodatečné objektivy.

Zdroj: 9to5mac.com | dxomark.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz