yApple.cz

Facebook opět zatápí majitelům stránek
Mark Zuckerberg nedávno oznámil, že bude brzy uživatelům Facebooku více zobrazovat příspěvky přátel a méně příspěvky stránek. Mark ještě rozděluje příspěvky na textové a ty ostatní. Od uživatelů bude více zobrazovat příspěvky textové a od stránek ty ostatní. Nejčastěji odkazy. Celkově vzato však přijdou zkrátka majitelé stránek. Tedy i můjiPadu na Facebooku. Není to zdaleka první omezení, které Facebook majitelům stránek způsobuje. A to i přesto, že je stále nutí utrácet větší částky za propagace jednotlivých příspěvků a hledání nových fanoušků stránek.

Jedna taková zajímavost, kterou nejspíš nevíte. Čím více fanoušků stránka na Facebooku má, tím menší procento příspěvků fanouškům zobrazuje. V praxi vám tak Facebook ze stránky můjiPadu zobrazuje méně příspěvků (A zároveň méně fanouškům) než například před půl rokem. Když chci, aby daný příspěvek vidělo více fanoušku, musím zaplatit..

Pokud používáte Facebook jako informační kanál o nových příspěvcích na muj-ipad.cz, doporučuji zaškrtnout Dostávat upozornění. Tato volba se zobrazí, když umístíte na PC kurzor myši na tlačítko To se mi líbí na stránce www.facebook.com/mujipad.

Pokud by vás upozornění příliš otravovala, doporučuji používat RSS čtečku, Twitter, nebo Google+. Feedly je v současnosti nejspíš nejlepší volbou pro služby RSS. Oblíbený klient pro RSS služby, který však nedisponuje vlastní webovou čtečkou a který již není zdarma je Reeder 2.

Zdroj: techcrunch.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz