yApple.cz
iOS 6

Objevily se fotografie obalů iPhonů 6 SE. Pravděpodobně jde o podvrh
Název "iPhone 6 SE" nedává smysl ať už se na něj podíváme jako na nástupce iPhonu SE, nebo jako na skutečné jméno iPhonu 7. Jediné co by dávalo smysl..

Porovnání iPhonů s původními verzemi iOS (Video)
Následující srovnání rychlostí iPhonů s verzemi iOS, které byly aktuální v době vydání jednotlivých iPhonů, vám možná vyvrátí zažitou představu o stále se zvyšující náročnosti iOS. Ve videu jsou porovnány i původní verze iOS s aktuální iOS 9.3.2 na jednotlivých iPhonech. V praxi nejsou rozdíly až tak velké a v benchmarku zaostávají až iPhony 4 a 4s při porovnání s aktuální verzí iOS 9.3.2.

Test rychlosti iOS 5 - iOS 9 na iPhonu 4s (Video)
Když jsme naposledy porovnávali rychlosti iOS 6 a iOS 9 na iPhonech 5 ve video testu od EverythingApplePro, zajímalo vás také, jak si vede iPhone 4s. Jako by vás autoři tohoto kanálu slyšeli..

Porovnání rychlostí iOS 6 s iOS 9 na iPhonech 5 (Video)
Podívejte se na trochu nostalgické srovnání rychlostí starého iOS 6.0.1 s původním designem a nového iOS 9.2.1. Oba systémy jsou testovány na iPhonech 5. Možná čekáte jednoznačný výsledek, ale podle mého názoru na tom iOS 9 není vůbec špatně. Navíc aktuální iPhone 6s je o 3 generace dále..

Aplikace YouTube dnes končí na starších iOS zařízeních a Apple TV
Aplikace YouTube přestane dnes fungovat na starších iOS zařízeních a Apple TV 1. a 2. generace. Důvodem je změna API, kterou Google provedl, aby aplikace podporovala nejnovější funkce.

iOS 8 je na 68% všech aktvních iOS zařízeních
Apple hlásí, že iOS je na 68% všech aktivních zařízeních. iOS 7 na 29% a na zbytku připadají necelá 4%. Naposledy jsme vás informovali o tomto stavu před měsícem, kdy byl iOS 8 na 63%. 5% nárůst lze přičíst především..

Čínský malware ohrožuje iOS zařízení přes OS X! Dokonce i ten bez jailbreaku!
Malware objevila čínská firma Palo Alto Networks sídlící v USA. Objevený malware WireLurker je nebezpečný především proto, že dokáže nakazit iOS zařízení bez jailbreaku přes infikovaný software na OS X. K infikování dojde..

Jak na zapomenutá iCloud, iTunes a App Store hesla a Apple ID z iPadu, iPhonu a iPodu touch
Když zapomenete heslo k iCloud účtu, nebo k iTunes (K Apple ID, neboli k emailu), je to nepříjemná věc. Existují však postupy, jak hesla resetovat a nastavit nová třeba přímo z iPhonu nebo iPadu.

Klíčový mapový inženýr Chris Blumenberg opouští Apple
Chris Blumenberg je jedním z klíčových lidí pro Apple, který již dlouhou dobu pracuje na Mapových aplikacích pro iOS i OS X. Teď se objevila zpráva, že on a několik dalších lidí opouští tým pracující na Apple mapách. Blumenberg bude nově spolupracovat s Uber aplikací.

Slidecut - Tweak pro klávesové zkratky na iOS (Tweak, Jailbreak)
Klávesové zkratky na iOS klávesnicích jsou, zdá se, pro Apple nepřijatelné. Práce s textem (bez externí klávesnice) je možná pouze pomocí označení textu na displeji a zobrazených možností. Slidecut je šikovný tweak pro iOS zařízení, který aktivuje..

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz