yApple.cz
iOS 7

Porovnání iPhonů s původními verzemi iOS (Video)
Následující srovnání rychlostí iPhonů s verzemi iOS, které byly aktuální v době vydání jednotlivých iPhonů, vám možná vyvrátí zažitou představu o stále se zvyšující náročnosti iOS. Ve videu jsou porovnány i původní verze iOS s aktuální iOS 9.3.2 na jednotlivých iPhonech. V praxi nejsou rozdíly až tak velké a v benchmarku zaostávají až iPhony 4 a 4s při porovnání s aktuální verzí iOS 9.3.2.

Craig Federighi: FBI chce vrátit zabezpečení iOS zařízení do roku 2013
Pro Washington Post zveřejnil šéf softwarového inženýrství Craig Federighi své stanovisko ve věci požadavků FBI na omezení bezpečnosti systému iOS a tím pádem nás všech, kteří iPhony používáme. Federighi řekl, že práce na bezpečnosti Apple platforem je soustavná činnost, aby zůstali..

Podívejte se na zajímavý koncept Ovládacího centra v iOS X (Video)
V následujícím konceptu od Sama Becketta uvidíte zajímavé rozšíření Ovládacího centra, které se vám rozhodně bude líbit. Apple přišel s vysunovacím Ovládacím centrem už s iOS 7 a od té doby ho vylepšuje jen velmi pomalu. Ovládací centrum má rozhodně větší potenciál a v tomto konceptu iOS X, neboli iOS 10, uvidíte, jaké položky by mohlo nabídnout a jak by se dalo šikovně využít technologie 3D touch.

Test rychlosti iOS 5 - iOS 9 na iPhonu 4s (Video)
Když jsme naposledy porovnávali rychlosti iOS 6 a iOS 9 na iPhonech 5 ve video testu od EverythingApplePro, zajímalo vás také, jak si vede iPhone 4s. Jako by vás autoři tohoto kanálu slyšeli..

Každý iPhone a iPad jde nenávratně zničit až neuvěřitelně snadno. Stačí nastavit specifické datum! (Video)
Podívejte se na video, ale rozhodně to nezkoušejte. Ani z legrace, nebyla by to legrace. Ve videu uvidíte, že nastavení data..

iOS 9 je nainstalován na 75% aktivních iOS zařízení
iOS 9, který měl být hlavně o optimalizaci a vychytávání chyb, je tu s námi 4 měsíce a nachází se na třech čtvrtinách všech aktivních iOS zařízení. Pětina uživatelů má na svých iPhonech a iPadech ještě iOS 8..

Bylo ukradeno více jak 225 000 Apple ID z Jailbreaknutých zařízení!
Výzkumníci z Weiptech a Palo Alto Networks dnes přišli s velice nepříjemnou zprávou. Podle jejich zjištění bylo ukradeno více než 225 000 Apple ID účtů majitelům Jailbreaknutých zařízení v 18ti zemích světa. Škodlivý malware s názvem KeyRaider..

Jak odemknout nalezený (ukradený) iPhone, iPad a iPod touch?
Tento návod je určený pro všechny poctivé nálezce i zloděje Apple produktů. iPhone, iPad, ani iPod touch odemknout nelze! Odemkne ho pouze oprávněný majitel se svým Apple ID a heslem! iPhony, ani další Apple produkty nelze nijak zformátovat a začít používat. Neexistuje žádná operace, která odstraní provázanost s účtem majitele. Toto může provést opět pouze majitel se znalostí příslušného Apple ID a hesla.

Aplikace YouTube dnes končí na starších iOS zařízeních a Apple TV
Aplikace YouTube přestane dnes fungovat na starších iOS zařízeních a Apple TV 1. a 2. generace. Důvodem je změna API, kterou Google provedl, aby aplikace podporovala nejnovější funkce.

iOS 9 se soustředí na optimalizaci výkonu a zvýšení stability!
Apple v několika posledních verzích mobilního operačního systému iOS přišel se spoustou novinek. Nové funkce, propojenost s OS X, vše v iCloudu, Ovládací centrum, Oznamovací centrum, Widgety, nové aplikace, atd. Od roku 2007 přišel každý rok s novým pořadovým číslem iOS. V roce 2013 přišel s iOS 7, který překopal vše staré a od té doby nejspíš pozorujeme, že by to chtělo tak nějak doladit, že iOS neběží na 100%.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz