yApple.cz
iOS 8

Porovnání iPhonů s původními verzemi iOS (Video)
Následující srovnání rychlostí iPhonů s verzemi iOS, které byly aktuální v době vydání jednotlivých iPhonů, vám možná vyvrátí zažitou představu o stále se zvyšující náročnosti iOS. Ve videu jsou porovnány i původní verze iOS s aktuální iOS 9.3.2 na jednotlivých iPhonech. V praxi nejsou rozdíly až tak velké a v benchmarku zaostávají až iPhony 4 a 4s při porovnání s aktuální verzí iOS 9.3.2.

Craig Federighi: FBI chce vrátit zabezpečení iOS zařízení do roku 2013
Pro Washington Post zveřejnil šéf softwarového inženýrství Craig Federighi své stanovisko ve věci požadavků FBI na omezení bezpečnosti systému iOS a tím pádem nás všech, kteří iPhony používáme. Federighi řekl, že práce na bezpečnosti Apple platforem je soustavná činnost, aby zůstali..

Test rychlosti iOS 5 - iOS 9 na iPhonu 4s (Video)
Když jsme naposledy porovnávali rychlosti iOS 6 a iOS 9 na iPhonech 5 ve video testu od EverythingApplePro, zajímalo vás také, jak si vede iPhone 4s. Jako by vás autoři tohoto kanálu slyšeli..

Každý iPhone a iPad jde nenávratně zničit až neuvěřitelně snadno. Stačí nastavit specifické datum! (Video)
Podívejte se na video, ale rozhodně to nezkoušejte. Ani z legrace, nebyla by to legrace. Ve videu uvidíte, že nastavení data..

iOS 9 je nainstalován na 75% aktivních iOS zařízení
iOS 9, který měl být hlavně o optimalizaci a vychytávání chyb, je tu s námi 4 měsíce a nachází se na třech čtvrtinách všech aktivních iOS zařízení. Pětina uživatelů má na svých iPhonech a iPadech ještě iOS 8..

iOS 9 už používá 70% uživatelů
Přibližně po 6 týdnech tu máme aktualizované informace o nainstalovaných verzích iOS na aktivních zařízeních. iOS 9 je nainstalovaný už na 70% iOS zařízeních a iOS 8 na 22%. Před 6 týdny to bylo 61% pro iOS 9 a 30% pro iOS 8. Až na 1 procento tedy lidé s iOS 8 aktualizovali na iOS 9.

Americká justice stále usiluje o prohlížení iPhonů. Apple vzkazuje, že od iOS 8 nemá do systémů přístup
Jednou je to FBI, jindy americká vláda, která vystupuje prostřednictvím různých osob a činitelů. Zájem o přístup k datům, především z iPhonů, ze strany americké vlády rozhodně nepolevuje...

Čínský malware YiSpecter ohrožoval iOS 8.4 zařízení
Čínský malware YiSpecter objevený o víkendu dokáže dokáže napadnout pomocí podnikových certifikátů a soukromých API NEjailbreaknutá iOS zařízení. Malware YiSpecter dokáže napáchat mnoho škody, ale nemusíte se bát...

Apple přestal podepisovat iOS 8.4.1 a iOS 9.0. Už se na ně nelze vrátit
Po včerejším vydání iOS 9.0.2 Apple přestal podpisovat starší verze iOS 8.4.1 a 9.0. V praxi to znamená, že tyto verze už na své zařízení znovu nenainstalujete. Jakmile se na vaše zařízení dostane..

Je iOS 9 skutečně rychlejší? (Video)
iOS 9 má být vyladěným systémem, který bude rychlejší, úspornější a stabilnější než jeho předchůdci. V následujícím testu uvidíte porovnání iOS 9 a iOS 8.4.1 na několika generacích iPhonů. Uvidíte praktický test se spouštěním aplikací i výsledky Benchmarku.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz