yApple.cz
iPad 2

14leta studentka dokazuje škodlivost magnetů v iPadu na lékařská srdeční zařízení
Bloomberg.com se rozhodl zviditelnit 14letou studentku, která ve svém výzkumu uvádí, že iPad (Konkrétně iPad 2) může..

Ultimátní test nejen rychlosti všech 12 iPadů! (Video)
Podívejte se na ultimátní test nejen rychlosti 12 iPadů - Všech iPadů. V testu jsou zastoupeny 4 generace 7,9" iPadů mini, šest 9,7" iPadů a dva iPady Pro. V následujícím videu uvidíte nejen běžné měření rychlosti načtení iOS nebo výsledky benchmarku GeekBench, ale také fotografie, HTML5 test, měření teploty při vysokém zatížení a maximálního výkonu repráčků všech iPadů!

Apple vydal novou aktualizaci iOS 9.3 pro iPady 2 a další starší zařázení
Jak jsme informovali, aktualizace iOS 9.3 vydána 21.3. způsobovala problémy na iPadech 2..

Starší iPady mají problémy s aktualizací na iOS 9.3 (Návod)
Někteří uživatelé starších iPadů hlásí, že se setkali při aktualizaci na iOS 9.3 s nepříjemnými problémy. Aktualizační proces selže, nedojde k úspěšnému aktivačnímu procesi a z iPadu se stane mrtvola, která neodpovídá na žádné akce. S problémem se setkal i jeden čtenář MůjiPadu, kterému se nakonec jeho iPad 2 podařilo zprovoznit.

Víte proč se iPady neprodávají tak dobře?
Protože to jsou držáci, dalo by se říct. Analytická společnost Localytics vydala velice zajímavou statistiku, která říká, že většina majitelů iPadů..

iPhony 4S a iPady 2 umí s iOS 8.1.1 lépe hospodařit s pamětí
Aktualizace iOS 8.1.1 měla přinést zvýšení stability a výkonu pro starší, ale stále hojně používané, iPhony 4S a iPady 2. Ars Technica různými zkouškami prověřila, zda ke zrychlení opravdu došlo. Tabulka výše zobrazuje časy, které potřebují aplikace ke spuštění. Zde ke zlepšení od iOS 8.0 GM prakticky nedošlo. To ale rozhodně není vše co nás zajímá...

Apple vydal iOS 7.1.1
Apple právě vydal iOS 7.1.1 (build 11D201). Aktualizace obsahuje opravy chyb a vylepšení zabezpečení, dotykového senzoru Touch ID a reakcí Bluetooth klávesnic při zapnuté funkci VoiceOver. Aktualizace je určena pro iPad 2, iPhone 4, iPod touch 5. generace a novější zařízení. Stahujte prostřednictvím svých iOS zařízení.

Apple prodává iPhone 5C s 8GB a iPad 4 s Retinou, iPad 2 skončil!
Apple dnes začal skutečně nabízet 8GB variantu iPhone 5C a nejen to. Do Apple Storu se vrátil iPad 4. generace s Retina displejem a definitivně skončil iPad 2. generace - tedy iPad 2! Zajímavé je, že iPhone 4S s 8GB Apple stále v nabídce drží. iPhone 4S tak zůstává posledním zařízením v nabídce Applu, které používá 30pinový konektor.

Apple přestane prodávat iPad 2
Podle osob obeznámenými s plány Applu se Apple prý chystá ukončit prodeje iPadu 2. iPad 2 se začal prodávat už v roce 2011...

Blog Which otestoval velké množství tabletů, aby zjistil, jak dlouho vydrží na jedno nabití. První test byl proveden při prohlížení internetu. Druhý při přehrávání videa. Výsledky v minutách vidíte na následující grafice.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz