yApple.cz
iPad 4. generace

Ultimátní test nejen rychlosti všech 12 iPadů! (Video)
Podívejte se na ultimátní test nejen rychlosti 12 iPadů - Všech iPadů. V testu jsou zastoupeny 4 generace 7,9" iPadů mini, šest 9,7" iPadů a dva iPady Pro. V následujícím videu uvidíte nejen běžné měření rychlosti načtení iOS nebo výsledky benchmarku GeekBench, ale také fotografie, HTML5 test, měření teploty při vysokém zatížení a maximálního výkonu repráčků všech iPadů!

Jailbreak Pangu iOS 8.x pro OS X je tady! (Návod, Video)
Tým Pangu konečně vydal stabilní nástroj pro jailbreak iOS 8 pro OS X. Nyní tedy snadno jailbreaknete vaše iOS zařízení i bez Windowsů. Podívejte se na jednoduchý video návod a nezapomeňte vaše zařízení zálohovat.

Wacom představil novou řadu na tlak citlivých per (stylusů) pro iPad
Na veletrhu IFA v Berlíně představila společnost Wacom trojici na tlak citlivých per určených pro iPady. Standardním modelem je 3. generace pera Bamboo Stylus s gumovým hrotem, který je tentokrát potažen uhlíkovým..

Podívejte se na sportovní Flatland BMX video od čtenáře
Čtenář Jan Stavárek nám zaslal děkovný a zároveň povzbudivý mail s povedeným sportovním videem, který se svolením zveřejňujeme. Video je natočeno iPhonem 5S a sestříháno na iPadu 4. generace.

Samsung dodal Applu v 1. kvartále 2014 nejvíce displejů pro iPady
Schizofrenní spolupráce mezi znesvářenými společnostmi dále úspěšně pokračuje. Samsung v 1. čtvrtletí 2014 dodal Applu..

Apple vydal iOS 7.1.1
Apple právě vydal iOS 7.1.1 (build 11D201). Aktualizace obsahuje opravy chyb a vylepšení zabezpečení, dotykového senzoru Touch ID a reakcí Bluetooth klávesnic při zapnuté funkci VoiceOver. Aktualizace je určena pro iPad 2, iPhone 4, iPod touch 5. generace a novější zařízení. Stahujte prostřednictvím svých iOS zařízení.

Apple prodává iPhone 5C s 8GB a iPad 4 s Retinou, iPad 2 skončil!
Apple dnes začal skutečně nabízet 8GB variantu iPhone 5C a nejen to. Do Apple Storu se vrátil iPad 4. generace s Retina displejem a definitivně skončil iPad 2. generace - tedy iPad 2! Zajímavé je, že iPhone 4S s 8GB Apple stále v nabídce drží. iPhone 4S tak zůstává posledním zařízením v nabídce Applu, které používá 30pinový konektor.

Life on iPad - Nová webová stránka od Applu (Video)
Apple vytvořil speciální stránku o tom, jak se žije s iPadem, kde všude ho lídé používají. Na stránce naleznete 6 různých příběhů, jak lidé aktivně využívají své iPady. Celé stránce vévodí video z poslední Apple akce, které je o tom samém.. Následujte první odkaz zdroje.

Pencil od FiftyThree - Krásný Bluetooth stylus pro iPad (Video)
V jednoduchosti je opravdu krása. Společnost FiftyThree, tvůrce oblíbené grafické aplikace Paper (papír) pro iPad, představila nový nevšední stylus. Vzhledem připomíná silnější tesařskou tužku a prodáván bude ve dvou variantách od 50 dolarů.

iPad Air- Grafický výkon až o 70% lepší než iPadu 4. generace
Podle rozsáhlé recenze iPadu Air od AnandTechu je grafický výkon iPadu Air o 40 - 70% vyšší než iPadu 4. Měření proběhlo pouze v benchmarkách, konkrétně GFXBench/GLBenchmark 2.7, 3DMark a Basemark X. iPad Air je vybaven, stejně jako iPhone 5S, grafikou PowerVR G6430 jejíž maximální takt se odhaduje na 450 MHz. Výpočetní výkon iPadu Air jsme porovnávali s iPadem 4 ZDE.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz