yApple.cz
iPad mini

Apple vydělává na iPadech stále obstojně a tabletů prodává nejvíce
Od vyhlášení finančních výsledků Applu za 4. fiskální (3. kalendářní) čtvrtletí víme, že se iPadů prodalo opět méně (9,3 milionů). Z průzkumu trhu od společnosti IDC se dozvídáme další podrobnosti.

Ultimátní test nejen rychlosti všech 12 iPadů! (Video)
Podívejte se na ultimátní test nejen rychlosti 12 iPadů - Všech iPadů. V testu jsou zastoupeny 4 generace 7,9" iPadů mini, šest 9,7" iPadů a dva iPady Pro. V následujícím videu uvidíte nejen běžné měření rychlosti načtení iOS nebo výsledky benchmarku GeekBench, ale také fotografie, HTML5 test, měření teploty při vysokém zatížení a maximálního výkonu repráčků všech iPadů!

Apple vydal novou aktualizaci iOS 9.3 pro iPady 2 a další starší zařázení
Jak jsme informovali, aktualizace iOS 9.3 vydána 21.3. způsobovala problémy na iPadech 2..

Apple potichu přestal prodávat původní iPad mini
Ještě minulý týden jste první iPad mini v nabídce Apple Online Storu mohli najít. Původní iPad mini byl stažen z obchodů..

Mophie oznámila Space Pack pro iPad Mini, iPhone 6 a 6 Plus a univerzální SpaceStation
Space Packy pro iPad Mini, iPhone 6 a 6 Plus jsou obaly, do kterých zařízení zasunete, které kombinují externí baterii a úložiště. V nabídce jsou v kapacitách 32, 64 a 128 GB při cenách od 150..

iPad mini 4 - První fotografie a video s šasi 4. generace menšího iPadu
Na následujících screenshotech a ve videu bychom měli vidět uniklé šasi iPadu mini 4. generace. Představení iPadu mini 3 v říjnu minulého roku bylo pro všechny velkým zklamáním. Mladší brácha iPadu Air 2..

Gamevice - Herní MFi ovladač pro iPady
O ovladači Gamevice od společnosti Wikipad jsme vás informovali již v polovině minulého roku. Tenkrát byla idea ovladače, který měl vyjít koncem roku, směřována pouze k iPadu mini..

12,2" iPad Pro a iPad mini 4 snad už ve II. kvartále 2015
Japonský časopis Mac Fan zveřejnil údajné schéma 12,2" iPadu. Jmenovat by se mohl iPad Pro, nebo iPad Air Plus. Měl by mít 12,2" LCD displej, rozměry..

Jailbreak Pangu iOS 8.x pro OS X je tady! (Návod, Video)
Tým Pangu konečně vydal stabilní nástroj pro jailbreak iOS 8 pro OS X. Nyní tedy snadno jailbreaknete vaše iOS zařízení i bez Windowsů. Podívejte se na jednoduchý video návod a nezapomeňte vaše zařízení zálohovat.

Skoncuje Apple příští rok s iPadem mini?
Taiwanský Economic Daily News se domnívá, že Apple v příštím roce ukončí práce na 7,9" iPadu mini a soustředí se na větší iPad Pro. Ten by podle posledních spekulací měl mít úhlopříčku displeje 12,2". iPad mini 3, který Apple téměř neaktualizoval, by tak byl posledním iPadem mini. Vyklidil by cestu iPadu Pro, ale hlavně iPhonu 6 Plus s uhlopříčkou 5,5".

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz