yApple.cz
iPad mini 3

Ultimátní test nejen rychlosti všech 12 iPadů! (Video)
Podívejte se na ultimátní test nejen rychlosti 12 iPadů - Všech iPadů. V testu jsou zastoupeny 4 generace 7,9" iPadů mini, šest 9,7" iPadů a dva iPady Pro. V následujícím videu uvidíte nejen běžné měření rychlosti načtení iOS nebo výsledky benchmarku GeekBench, ale také fotografie, HTML5 test, měření teploty při vysokém zatížení a maximálního výkonu repráčků všech iPadů!

Apple vydal novou aktualizaci iOS 9.3 pro iPady 2 a další starší zařázení
Jak jsme informovali, aktualizace iOS 9.3 vydána 21.3. způsobovala problémy na iPadech 2..

Každý iPhone a iPad jde nenávratně zničit až neuvěřitelně snadno. Stačí nastavit specifické datum! (Video)
Podívejte se na video, ale rozhodně to nezkoušejte. Ani z legrace, nebyla by to legrace. Ve videu uvidíte, že nastavení data..

Apple Watch v modulech s iPadem jsou připojeny Lightning kabelem
Apple Watch magic display, tak nazývá Apple tyto moduly s Apple Watch a iPadem mini, které v Appel Storech slouží k prohlídce Appel Watch. Nenasadíte si hodinky na ruku, ale alespoň si je osaháte a z blízka, bez bránícího skla, prohlédnete. Následující fotografie ukazují, že Apple Watch v tomto modulu..

Mophie oznámila Space Pack pro iPad Mini, iPhone 6 a 6 Plus a univerzální SpaceStation
Space Packy pro iPad Mini, iPhone 6 a 6 Plus jsou obaly, do kterých zařízení zasunete, které kombinují externí baterii a úložiště. V nabídce jsou v kapacitách 32, 64 a 128 GB při cenách od 150..

iPad mini 4 - První fotografie a video s šasi 4. generace menšího iPadu
Na následujících screenshotech a ve videu bychom měli vidět uniklé šasi iPadu mini 4. generace. Představení iPadu mini 3 v říjnu minulého roku bylo pro všechny velkým zklamáním. Mladší brácha iPadu Air 2..

Pouzdro Phorm s nafukovací klávesnicí s hmatovou odezvou (Videa)
Tactus Technology představil odolné pouzdro Phorm pro iPad mini, které je vybaveno speciální ochrannou folii s klávesnicí. Fólie obsahuje "nafukovací" klávesnici (Tzv. mikrofluidní technologie), která dodá virtuální klávesnici na iPadu tvar a pocit hmatové odezvy. Podívejte se na video a bude vám vše jasné.

iPad Pro i se stylusem vs iPad Air 2 vs iPad mini 3 - Porovnání designů a rozměrů
A takhle by mohl vypadat velký iPad Pro s širším rámečkem s reproduktory dál od sebe na horní i dolní hraně. Rámeček je širší vzhledem k větší úhlopříčce, jak ukazuje porovnání s iPadem Air 2 a iPadem mini 3. Martin Hajek čerpal z této uniklé makety iPadu Pro a přidal i svojí představu stylusu od Applu.

Gamevice - Herní MFi ovladač pro iPady
O ovladači Gamevice od společnosti Wikipad jsme vás informovali již v polovině minulého roku. Tenkrát byla idea ovladače, který měl vyjít koncem roku, směřována pouze k iPadu mini..

Nokia N1 vs iPad mini 3 - Porovnání designů
Martin Hajek vytvořil rendery obou tabletů, abychom si předčasně mohli prohlédnou, jak moc se Nokia iPadem mini inspirovala. Podle mého názoru je Nokia N1 po designové stránce opravdu povedeným kusem a zároveň je dostatečně odlišná. Podle mého názoru nejde o kopii..

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz