yApple.cz
iPhone 4S

Porovnání iPhonů s původními verzemi iOS (Video)
Následující srovnání rychlostí iPhonů s verzemi iOS, které byly aktuální v době vydání jednotlivých iPhonů, vám možná vyvrátí zažitou představu o stále se zvyšující náročnosti iOS. Ve videu jsou porovnány i původní verze iOS s aktuální iOS 9.3.2 na jednotlivých iPhonech. V praxi nejsou rozdíly až tak velké a v benchmarku zaostávají až iPhony 4 a 4s při porovnání s aktuální verzí iOS 9.3.2.

Porovnání všech iPhonů (Video)
Zkuste si tipnou, který iPhone nejrychleji nabootuje. Na EverythingApplePro spustili na všech iPhonech benchmark Geekbench, testovala se rychlost WiFi, HTML5, měřila se teplota iPhonů nebo kvalita fotografií.

Test rychlosti iOS 5 - iOS 9 na iPhonu 4s (Video)
Když jsme naposledy porovnávali rychlosti iOS 6 a iOS 9 na iPhonech 5 ve video testu od EverythingApplePro, zajímalo vás také, jak si vede iPhone 4s. Jako by vás autoři tohoto kanálu slyšeli..

Jaké iPhony aktuálně používáme? Bude mít úspěch iPhone 5se?
Z nejnovějších dat Mixpanelu se dozvídáme jaké je rozložení iPhonů mezi jejich aktivními majiteli. Jde o statistiku, jelikož tyto data Apple pochopitelně nezveřejňuje, ale to neznamená, že by se musela příliš mýlit. Data jsou to poměrně zajímavá a jde z nich ledacos vyčíst.

iOS 9.2 vs iOS 9.2.1 - Porovnání rychlostí (Video)
Podívejte se na video, kde se porovnává rychlost iOS 9.2 v úterý vydaného iOS 9.2.1 hned na několika generacích iPhonů. Testu se zúčastnily iPhony 4s, 5, 5s, 6 a 6s.

Jak rychle ztrácí iPhone na hodnotě?
Apple zařízení obecně patří k dražším zařízením, které si drží cenu obstojně. Jde o trvanlivější zařízení. Podle jedné analýzy prodejů na eBay ztrácely iPhony 4s - 5s na ceně dle následujícího grafu. Dalo by se říct, že průměrně téměř konstantně - po přímce.

Krycí sklo iPhonů 6 se snáze poškrábe, než skla iPhonů předchozích generací
Na Apple Support Communities se začínají množit ohlasy uživatelů, že sklo jejich iPhonu 6 se daleko snáze odře - poškrábe, než iPhone předchozí generace. Uživatelé se shodují, že se o své iPhony pečlivě starají a stejně dochází k odírání rohů..

KGI: Ming-Chi Kuo: Apple ve 4. čtvrtletí 2014 prodá přes 70 milionů iPhonů, iPhony 4s a 5c příští rok definitivně skončí
Podle analytika Ming-Chi Kuo z KGI Research prodá Apple za 4. čtvrtletí 2014 přes 41 milionů iPhonů 6 a celkem přes 70 milionů iPhonů, jak ukazuje tabulka níže. V prvním čtvrtletí 2015 se pak očekává prodej téměř 50 milionů kusů iPhonů. Poptávka po iPhone 6 a iPhone 6 Plus je před vánoci obrovská..

iPhony 4S a iPady 2 umí s iOS 8.1.1 lépe hospodařit s pamětí
Aktualizace iOS 8.1.1 měla přinést zvýšení stability a výkonu pro starší, ale stále hojně používané, iPhony 4S a iPady 2. Ars Technica různými zkouškami prověřila, zda ke zrychlení opravdu došlo. Tabulka výše zobrazuje časy, které potřebují aplikace ke spuštění. Zde ke zlepšení od iOS 8.0 GM prakticky nedošlo. To ale rozhodně není vše co nás zajímá...

Jailbreak Pangu iOS 8.x pro OS X je tady! (Návod, Video)
Tým Pangu konečně vydal stabilní nástroj pro jailbreak iOS 8 pro OS X. Nyní tedy snadno jailbreaknete vaše iOS zařízení i bez Windowsů. Podívejte se na jednoduchý video návod a nezapomeňte vaše zařízení zálohovat.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz