yApple.cz
iPhone 5C

Porovnání všech iPhonů (Video)
Zkuste si tipnou, který iPhone nejrychleji nabootuje. Na EverythingApplePro spustili na všech iPhonech benchmark Geekbench, testovala se rychlost WiFi, HTML5, měřila se teplota iPhonů nebo kvalita fotografií.

Odemknutí iPhonu 5c přišlo FBI neuvěřitelně draho a vlastně zbytečně
Ředitel FBI James Comey (WiKi: Americký politik, bývalý náměstek ministra spravedlnosti a současný ředitel FBI) byl při svém projevu na Aspen Security Forum v Londýně dotázán moderátorem, kolik FBI zaplatila za software, kterým se nakonec dostali do iPhonu 5c střelce ze San Bernardina. Comey odpověděl hádankou, která odhalila neuvěřitelnou částku.

Za FBI hackem iPhonu stojí nejspíš profesionální hackeři, nikoliv izraelská Cellebrite
Kolem hacku iPhonu 5c střelce ze San Bernardino se toho napsalo už opravdu hodně. Dosud jsme si mysleli, že FBI využila k hacku iPhonu izraelskou společnost Cellebrite, která použila své forenzní techniky. Následně vyšlo najevo, že technika není použitelná pro jiné novější iPhony s iOS 8 a novějšími iOS. Nakonec je ale vše možná jinak.

FBI oficiálně potvrdila, že metoda pro prolomení iPhonu 5c nefunguje na novějších iPhonech
Ředitel FBI James Comey řekl pro CNN, že nástroj, který koupili aby se dostali do iPhonu 5c útočníka ze San Bernardino, nelze použít na novějších iPhonech a..

Apple vydal novou aktualizaci iOS 9.3 pro iPady 2 a další starší zařázení
Jak jsme informovali, aktualizace iOS 9.3 vydána 21.3. způsobovala problémy na iPadech 2..

FBI vs Apple stručně a jasně
V následujících řádkách stručně shrnu, co chce po Applu FBI, jak Apple vyšel FBI vstříc, kde udělala FBI chybu a proč Apple trvá na soukromí uživatelů.

Jaké iPhony aktuálně používáme? Bude mít úspěch iPhone 5se?
Z nejnovějších dat Mixpanelu se dozvídáme jaké je rozložení iPhonů mezi jejich aktivními majiteli. Jde o statistiku, jelikož tyto data Apple pochopitelně nezveřejňuje, ale to neznamená, že by se musela příliš mýlit. Data jsou to poměrně zajímavá a jde z nich ledacos vyčíst.

Android Wear je nyní kompatibilní s iPhony!
Aktualizováno 1.9. 9:50 - Obsahuje odkaz na aplikaci Android Wear a video prohlídky

Chytré hodinky, nebo lépe obecněji nositelná elektronika, s operačním systémem Android Wear od Googlu jsou nyní kompatibilní s iPhony. Google oficiálně oznámil, že aplikace Android Wear pro iPhone, prostřednictvím které budou chytré hodinky s iPhony komunikovat, vyjde ještě dnes (odkaz bude později doplněn).

iPhone 6c ještě není připraven a iPhone 5c se přestane prodávat
Nejasnosti okolo "c" modelů přetrvávají. V článku iPhone 6c vyjde prý na přelomu října a listopadu. Nepravděpodobné jsem již zmínil, že pokud Apple nepředstaví iPhony 6c spolu s iPhony 6s, představí je nejspíš až příští rok. Spolehlivé zdroje..

iPhone 6c dostane Touch ID. Applu nejspíš utekl obrázek na Online Store
Aktualizace: 9to5mac zprávu vyvrací. Podle jeho zdrojů jde pouze o chybu v grafice!

V Apple Online obchodě byla objevena fotografie, která nejspíš zobrazuje iPhone 6c s Touch ID senzorem otisků prstů zasazeným v předevčírem odhaleném novém iPhone Lightning Docku. Obrázek iPhonu 6c..

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz