yApple.cz
iPod nano

Apple přestal prodávat 2 iPody! iPod touch nově s dvojnásobnou kapacitou
S tím jak prodeje iPodů dlouhá léta klesají a zcela je nahrazují iPhony, rozhodl se Apple k dalšímu ráznému kroku mezi iPody. Apple dnes potichu..

Apple vydal aktualizaci softwaru pro iPody nano 7. generace
Aktualizace verze 1.0.4 pro iPody nano nejspíš jen vychytává poslední mušky. Změny v softwaru nebyly sděleny. Své iPody nano můžete aktualizovat přes iTunes s iPody připojenými k počítačům, jak jinak než, přes Lightning kabel.

iPod nano a shuffle nepodporují Apple Music
Do iPodů nano a shuffle zkrátka hudbu z Apple Music pro offline poslech nenahrajete. Na Apple stránce s porovnáním iPodů je uvedena podpora pro Apple Music pouze u iPodu touch. Do menších iPodů nahrajete..

Apple aktualizoval iPody touch, iPody nano a iPody Shuffle!
Nové iPody jsou tady. Po několikaleté odmlce tu máme aktualizované iPody touch, iPody nano i iPody Shuffle. Pojďme se podívat co vše je nového.

Nové iPody prý Apple oznámí již příští úterý
Na francouzských stránkách iGen.fr se domnívají, že by nové iPody touch, nano a Shuffle mohl Apple oznámit 14.7.

iTunes 12.2 odhalil nové iPody!
Aktualizováno v 7:40 o obrázek s kompletní novou řadou iPodů se všemi novými barevnými variantami

Už jsme tomu nevěřili, ale Apple se nejspíš chystá obnovit řadu iPodů. Majitelé iPodů, když poprvé připojí iPod k iTunes 12.2, zobrazí se jim obrázek výše. Na obrázku jsou známé modely iPodů ovšem..

Budou příští iPhony kombinovat design iPhonu 5C a iPodu nano 7. generace?
Redaktoři z japonského blogu Macotakara tvrdí, s odvoláním na důvěryhodné zdroje, že Apple později v tomto roce představí větší iPhony s uhlopříčkami 4,7" a 5,7", které budou kombinovat design současných plastových iPhonů 5C a iPodů nano 7. generace.

Slevy v českém Apple Online Store na Černý pátek
Pátek 23. 11. 2012 je už druhým Černým pátkem - dnem slev na oficiálním Apple Online Storu. Bonusem navíc pro tento rok je doprava zdarma. Podívejte se na seznam slev.

Belkin oficiálně oznamuje první příslušenství výrobce třetí strany s Lightning konektorem
Belkin se stal prvním výrobcem, mimo Apple, který přináší příslušenství s Lightning konektorem. Belkin je kvalitní výrobce příslušenství pro Apple produkty a tak není divu, že dostal přednost. První 2 produkty jsou nabíječka do auta s Lightning konektorem a synchronizační dock pro iPhone 5.

iFixit rozebírá iPod nano 7. generace
iPod nano 7. generace je přibližně 2× vyšší než jeho předchůdce. Tomu odpovídá i 2× větší baterie. Index opravitelnosti iPod nano 7. generace získal 5 z 10.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz