yApple.cz
iPod shuffle

Apple přestal prodávat 2 iPody! iPod touch nově s dvojnásobnou kapacitou
S tím jak prodeje iPodů dlouhá léta klesají a zcela je nahrazují iPhony, rozhodl se Apple k dalšímu ráznému kroku mezi iPody. Apple dnes potichu..

iPod nano a shuffle nepodporují Apple Music
Do iPodů nano a shuffle zkrátka hudbu z Apple Music pro offline poslech nenahrajete. Na Apple stránce s porovnáním iPodů je uvedena podpora pro Apple Music pouze u iPodu touch. Do menších iPodů nahrajete..

Apple aktualizoval iPody touch, iPody nano a iPody Shuffle!
Nové iPody jsou tady. Po několikaleté odmlce tu máme aktualizované iPody touch, iPody nano i iPody Shuffle. Pojďme se podívat co vše je nového.

Nové iPody prý Apple oznámí již příští úterý
Na francouzských stránkách iGen.fr se domnívají, že by nové iPody touch, nano a Shuffle mohl Apple oznámit 14.7.

iTunes 12.2 odhalil nové iPody!
Aktualizováno v 7:40 o obrázek s kompletní novou řadou iPodů se všemi novými barevnými variantami

Už jsme tomu nevěřili, ale Apple se nejspíš chystá obnovit řadu iPodů. Majitelé iPodů, když poprvé připojí iPod k iTunes 12.2, zobrazí se jim obrázek výše. Na obrázku jsou známé modely iPodů ovšem..

iPod Shuffle - Co znamená náhlý nedostatek nejlevnějšího přehrávače?
U nejlevnějšího iPodu Shuffle se v Online Apple Storech po celém světě prodloužily dodací lhůty na 7 - 10 pracovních dnů. Napříč všemi 8mi barvami produktu. Standardně přitom Apple dodává nejlevnější přehrávač do 24 hodin (Respektive má je skladem), jako ostatní iPod přehrávače. V zahraničních kamenných..

Slevy v českém Apple Online Store na Černý pátek
Pátek 23. 11. 2012 je už druhým Černým pátkem - dnem slev na oficiálním Apple Online Storu. Bonusem navíc pro tento rok je doprava zdarma. Podívejte se na seznam slev.

Belkin oficiálně oznamuje první příslušenství výrobce třetí strany s Lightning konektorem
Belkin se stal prvním výrobcem, mimo Apple, který přináší příslušenství s Lightning konektorem. Belkin je kvalitní výrobce příslušenství pro Apple produkty a tak není divu, že dostal přednost. První 2 produkty jsou nabíječka do auta s Lightning konektorem a synchronizační dock pro iPhone 5.

Lightning, Earpod a Loop - Názvy nového Apple příslušenství
Podle zdrojů 9to5mac se bude jmenovat nový 9-pinový dock konektor Lightning. Nová sluchátka se jmenují..

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz