yApple.cz

iPod Shuffle - Co znamená náhlý nedostatek nejlevnějšího přehrávače?
U nejlevnějšího iPodu Shuffle se v Online Apple Storech po celém světě prodloužily dodací lhůty na 7 - 10 pracovních dnů. Napříč všemi 8mi barvami produktu. Standardně přitom Apple dodává nejlevnější přehrávač do 24 hodin (Respektive má je skladem), jako ostatní iPod přehrávače. V zahraničních kamenných Apple Storech je produkt dokonce vyprodán a zákazníci jsou odkazováni na koupi v Online obchodě.

Neví se přesně co za způsobeným výpadkem v dodávce stojí. Buď Apple zkouší jestli je o produkt ještě zájem, nebo jde o skutečný výpadek v dodávce, který se brzy srovná. Je samozřejmě také možné, že Apple plánuje výrobu a prodej produktu ukonči, a třeba nahradit jiným, ale zde jsme opět v rovině spekulací.

Apple nedávno přestal prodávat iPod Classic, který se krátce poté zcela vyprodal a na krátko se stal prodejním hitem na eBuy, kde se ceny vyšplhaly skutečně vysoko.

Je možné, že po této zprávě vypukne předčasná panika a lidé, ve víře že vydělají, začnou hromadně skupovat iPody Shuffle... V tomto případě by se však Apple nedozvěděl, jestli je o produkt ještě zájem, jen by jednorázově prodal spoustu iPodů Shuffle. Každopádně skladové zásoby ze dne na den nejspíš po celém světě nedošly..

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz