yApple.cz
Jailbreak

Na iOS 10.2 se již nelze vrátit (Videa)
Apple přestal podepisovat - ověřovat instalaci iOS předchozí verze iOS 10.2. Z nedávno vydané verze iOS 10.2.1 se tedy na iOS 10.2 již nelze vrátit. iOS 10.2.1 je považována za bezpečnostní aktualizaci a na minulou verzi iOS 10.2 lze (Nikoliv u všech zařízení) provést jailbreak, což bude jistě také důvod proč Apple již neumožňuje downgrade.

Pangu Jailbreak pro Apple TV 4 je na světě
Jde o historicky první Jailbreak pro Apple TV 4, ale jak jsme avizovali dříve, je určen pouze pro starší verze operačního systému tvOS. Po přečtení dalších řádků si instalaci rozmyslíte :)

Vyšel Pangu Jailbreak iOS 9.1. Jailbreak Apple TV 4 vyjde v tomto týdnu
Hackerský tým Pangu vydal aktualizaci svého jailbreak nástroje pro iOS 9.1 pro Mac i Windows. S klesající oblibou tohoto nástroje, který je spojen s narušením bezpečnosti všech iOS zařízení, je daleko zajímavější ohlášení, že se chystá Jailbreak nové Apple TV 4. generace.

Na iOS 9.1 nefunguje poslední Jailbreak Pangu
Teprve před týdnem vydaný Jailbreak Pangu, který šel instalovat na iPhony, iPady a iPhody touch s iOS 9 - 9.0.2, na iOS 9.1 nenainstalujete. Apple v bezpečnostním dokumentu..

Jailbreak iOS 9 je na světě
První neomezený (untethered) Jailbreak Pangu pro iOS 9, který podporuje i iPhony 6s, je na světě. "Vysvobozovat" lze iPhony, iPady a iPody touch s nainstalovanými veřejnými verzemi iOS 9.0, iOS 9.0.1 a iOS 9.0.2.

Bylo ukradeno více jak 225 000 Apple ID z Jailbreaknutých zařízení!
Výzkumníci z Weiptech a Palo Alto Networks dnes přišli s velice nepříjemnou zprávou. Podle jejich zjištění bylo ukradeno více než 225 000 Apple ID účtů majitelům Jailbreaknutých zařízení v 18ti zemích světa. Škodlivý malware s názvem KeyRaider..

TaiG Jailbreak pro iOS 8.4 pro Mac i Windows
Dnešním dnem je k dispozici Jailbreak utilita pro Macy i Windows. TaiG Jailbreak podporuje iOS 8.1.3 až 8.4 a všechna iOS zařízení na kterých je můžete nalézt.

iOS 9 by měl být optimalizován i pro starší iPhony a iPady
O tom, že by iOS 9 měl přinést konečně vyšší stabilitu a výkon jste se dočetli už v únoru tohoto roku. Všichni doufáme, že se to Applu povede a iOS, spolu s jeho iCloud službami, bude fungovat patřičně rychle a bezchybně. Neznamená to však, že iOS 9 a rok 2015 bude bez novinek. Vše podstatné bychom se měli dozvědět již brzy na WWDC 2015.

Jailbreak iOS 8.3 brzy nečekejte, bylo opraveno 39 bezpečnostních děr
S každou další verzí operačního systému iOS, mám ten pocit, přestává být Jailbreak iOS zařízení více a více populární. O Jailbreaku se skoro nepíše, nepíše se ani o skvělých tweakách, které by iOS vylepšovali. Jedním z důvodů je, že už nejsou potřeba a druhým je ona nepopularita, nebo že to prostě uživatele omrzelo díky problémům, které s sebou Jailbreaknutá zařízení přinášejí.

Cydia Tweak: Springtomize 3 nyní rovněž běží i na iOS 7.1.x
Vychytávka s názvem Sprigtomize 3, která je dostupná všem uživatelům co nechali svoje iOS zařízení projít procesem jailbreaku, získala novou aktualizaci. Ta umožňuje užít si tento tweak i na nejnovějších verzích systému iOS 7.1.0, 7.1.1 i 7.1.2.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz