yApple.cz

Microsoft: Zklamání z nových MacBooků Pro rekordně zvýšilo zájem o notebooky Surface
Microsoft oznámil, že v listopadu zaznamenali zdaleka největší přechod z Maců na Surface notebooky než kdykoliv předtím. Jako důvod označila zklamání, především mezi profesionály, z nových MacBooků Pro 2016. Vysvětlení, co profesionálům, pro které má být řada MBP určena, ale není, na nových MBP vadí naleznete ZDE.

Jestli Microsoft nekecá a skutečně jde o tzv. přeběhlíky, ukazuje se, že to Apple s "inovacemi" v podobě odstranění konektorů, a pro někoho zbytečného Touch Baru, trochu přehnal. Microsoft totiž krátce po představení nových MBP spustil program pro přeběhlíky, kterým nabízí až 650 dolarů, když přejdou z MBP, nebo MBA, na Microfost Surface Pro 4

Zájemci o nové MacBooky byli připravení vydat velký obnos za nový MBP, ale asi si rychle spočítali (Zvlášť když používají multiplatformní aplikace např. od Adobe.), že mohou mít za stejné peníze (Ty vybavenější notebooky Surface nejsou levné. 1 499 dolarů - 2 399 dolarů) lépe vybavené zařízení.

Přejít z jedné platformy na druhou ale není žádná legrace, jde minimálně o týdny měnění zvyklostí, ale je toho daleko více, a tzv. přeběhlík se musí hodně zamyslet, aby došel k závěru, ž místo MBP koupí Surface.

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz