yApple.cz

Pencil od FiftyThree - Krásný Bluetooth stylus pro iPad (Video)
V jednoduchosti je opravdu krása. Společnost FiftyThree, tvůrce oblíbené grafické aplikace Paper (papír) pro iPad, představila nový nevšední stylus. Vzhledem připomíná silnější tesařskou tužku a prodáván bude ve dvou variantách od 50 dolarů.

Video názorně ukazuje, že Pencil - Tužka je určena pro již zmíněnou aplikací Paper (Odkaz níže) od stejné společnosti, kde využijete všechny funkce. S kteroukoliv jinou aplikací však funguje jako běžný stylus. Pencil je kompatibilní s iPady 3, 4, Air a iPady mini. Komunikuje prostřednictvím Bluetooth LE. Pencil nabijete přes USB port za 90 minut. Výdrž je udávána jeden měsíc.

Spodním hrotem, který je citlivý na tlak, se maluje a vrchním gumuje. Žádné přepínání, prostě jen Pencil otočíte, stylus automaticky upozorní aplikaci, že chcete gumovat a prostě gumujete. Jak snadné a přirozené.. Při použití Pencilu můžete použít prsty k rozmazávání nebo si o displej iPadu opřít ruku aniž byste nechtěně malovali.

Designově čistý Pencil bude prodáván ve dvou variantách. Za 50 dolarů dostanete Pencil v grafitové barvě z eloxovaného hliníku. Za 60 dolarů obdržíte dřevěnou verzi z ořechu. Dřevěný Pencil navíc obsahuje magnety, aby držel na Smart Coveru pro iPad. Bonusem vynaložené částky za stylus je odemčení placených funkcí v aplikaci Paper.

Podívejte se na stránku produktu viz odkaz. Naleznete tam i eshop, ale Pencil lze zatím objednat pouze v USA a Kanadě.

pro iPad

Paper by FiftyThreePaper by FiftyThree (104×) zdarma
Přidáno: 20:08 Velikost: 46.3 MB Developer: FiftyThree, Inc. Verze: 1.4.5
pouze pro iPadInApp
Obrázky: 12345 YouTube

Zdroj: www.fiftythree.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz