yApple.cz

Sky Force Reloaded (Recenze)

Hratelnost

Jste malinkatá raketka a vaším úkolem je probojovat se přes hromady nepřátel až na konec úrovně a tam zničit hlavního bose. Cestou k němu na vás budou nelétávat nepřátelská letadla, vrtulníky, po zemi budou jezdit tanky a odstřelovat vás nepřátelské střílny. Po zničení nepřítele z něj vypadnou hvězdičky, srdéčka se životy nebo bonusy (Štít, laser a atomovka). Hvězdičky slouží jako herní měna. Můžete za ně nakupovat vylepšení pro vaši raketu. Každý malý upgrade je na vaší vesmírné lodi znát a vy budete cítit, jak sílíte a sílíte.

Sky Force Reloaded (Recenze)

Po doletění na konec mapy a zničení hlavního bose se vám odemkne nová lokace, kde děláte to samé a samé dokola, ale v jiném prostředí a proti odlišným nepřátelům.

V každé lokaci máte 4 úkoly

  1. Zničit 70% nepřátelských jednotek
  2. Zničit 100% nepřátelských jednotek
  3. Zachránit všechny trosečníky
  4. Dokončit úroveň bez zranění

Po splnění všech úkolů se vám odemkne vyšší obtížnost lokace a za každý úkol obdržíte medaili. Ty slouží k odemknutí nových pokročilejších lokací.

Hra je opravdu obtížná sama o sobě a vyšší obtížnost vám dá teprve zabrat. Dokončit úroveň bez zranění je výzva pro ty nejodvážnější!

Ve hře je pěkný sociální prvek. Během načítání se vám zobrazují výsledky a statistiky vašich přátel. Můžete se porovnávat a závodit, což hře dává zcela jiný nádech. Na konci mise můžete poslat dárek někomu ze svých přátel v podobě hvězdiček nebo karet.

Grafika

Vzhled hry je naprosto úžasný a můžeme ho zařadit mezi absolutní špičku. Prostředí lokací je různorodé a lehce zničitelné. Výbuchy jsou efektní a nezaclání na obrazovce. Takže máte stále přehled o tom co se děje.

Sky Force Reloaded (Recenze)

Ovládání

Autoři udělali ovládání nejlépe, jak mohli, ale není dokonalé. Raketku sice budete mít pevně v rukou a manévrovat s ní je jedna báseň, ale po hodině hraní budete mít už vcelku bolavou ruku a po několika hodinách už si ani nezahrajete. K zánětu karpálního tunelu může u Sky Force Reloaded dojít opravdu snadno. Fanoušci Diablovek určitě vědí.

Rakety a kartičky

Během hraní vám čas od času z nepřítele nebo z rozbité bedny vypadne kartička nebo součástka na novou raketku. Naložíte ji na loď, a jestliže ji dovezete na konec lokace, přidá se k vaší kořisti.

Na složení nové raketky potřebujete celkem 5 dílů. Po jejich nasbírání se vám odemkne raketka, která bude mít odlišné vlastnosti a jinou barvu. Například: Zelená raketa má +50% k životům, ale mínus 10% k rychlosti. Raketku můžete používat hned po složení. Nemusíte na nic čekat ani utrácet herní měnu. Celkem si můžete odemknout až 9 raketek s odlišným vzhledem a vlastnostmi.

Karty jsou dvou druhů. Můžete získat 24 trvalých karet a 6 časově omezených.
Trvalé karty vám zůstanou už navždycky. Karty můžou například lehce zvyšovat rychlost střelby, přidávat štít, snižovat čas na dobu vylepšení rakety a tak dále.

Časově omezené karty fungují 15 minut. Po vypršení času zmizí. Můžou například zvedat účinnost magnetu na sbírání hvězd, zvednout rychlost střelby na maximum, zrychlit výrobu raket a vylepšení nebo dát do začátku hry náhodný bonus.

Free to play

Po dohrání lokace se vám zobrazí obrázková reklama. Stačí kliknout na křížek a je pryč.

Do zásoby máte 10 raket. Jedna mise = jedna raketka. Když vám dojdou raketky, nemůžete hrát a musíte čekat na jejich obnovení nebo si je koupit za herní měnu. Obnovení jedné raketky trvá hodinu a nákup za herní měnu je neuvěřitelně drahý.

Doporučuji koupit SX2-Star Doubler za 1,99€, který se postará o to, že za každou misi dostanete dvakrát tolik herní měny. Budete mít více hvězdiček na vylepšení a nebudete muset tolikrát opakovat dokola jednu a tu samou misi.

Můžete si také zakoupit odstranění reklam z aplikace, rychlejší výrobu raketek nebo 5000 hvězdiček. Jednou za 3 hodiny máte možnost se podívat na reklamu a obdržet odměnu v podobě hvězd nebo chvilkového vylepšení.

Děkuji vám za přečtení recenze na Sky Force Reloaded. Těším se na vaše připomínky a na to že se uvidíme ve hře. Můj Game Center je: Scamp491

Hodnocení

★★★★

Recenzi napsal: Vojtěch Kosinka


Sky Force ReloadedSky Force Reloaded (29×) zdarma
Přidáno: 21:08 Velikost: 257 MB Developer: Infinite Dreams Verze: 1.00
univerzálníInAppGameCenter

Obrázky: 12345 YouTube

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz