yApple.cz

Slavná trilogie Infinity Blade mizí z App Store
Společnost Epic Games odstranila z App Store slavnou trilogii her Infinity Blade. Tvrdí, že je pro jeho týmy stále obtížnější sérii podporovat na takové úrovni, která splňuje jejich standardy. Spolu s hrami byly ukončeny i všechny nákupy v aplikacích.

Epic Games je firma, která vydělává na hrách a v poslední době se rozrůstá. Důkazem je spuštění nového Epic Storu na PC platformě, ale především popularita hry Fortnite, která změnila úplně vše. Myslím, že za zrušením podpory a odstraněním z App Store jsou vnitrofiremní škrty, či přesuny, a fakt, že hry Infinity Blade už dostatečně nevydělávají. Ale není se čemu divit, vždyť už jsou pěkně fousaté. První hra Infinity Blade se v App Store objevila v roce 2010!

Herní série svého času patřila mezi to nejlepší v App Store, ukazovala možnosti grafiky a dosahovala neskutečných počtů stažení. Jenže teď je tu ta "zatracená" Fortnite.

Pokud máte hry zakoupené, naleznete je pouze v koupených aplikacích. Seznam vašich koupených her se skrývá pod vaší ikonkou v App Storu.

Zdroj: www.macrumors.com

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz