yApple.cz
Steve Jobs

Italský výrobce oděvů získal práva na značku Steve Jobs
Zakladatelé italské oděvní společnosti, Vincenzo a Giacomo Barbato, používají jméno Steve Jobs od roku 2012. Na jméno značky "Steve Jobs" získali ochrannou známku protože..

Opera o životě Steva Jobse skutečně vznikla (Video)
Téměř před 2 roky jsme vás informovali, že The Santa Fe Opera plánuje operu na motivy života Steva Jobse s názvem "The (R)evolution of Steve Jobs"..

Před 10 lety se začal prodávat iPhone! (Videa)
Apple oslavil 10. výročí iPhonu již 9. ledna 2017. To bylo 10 let od doby, kdy Steve Jobs legendární první iPhone představil, ale až dnes je to přesně 10 let od doby, kdy se začal prodávat - 29. června 2007.

Před 20 lety uvažoval Apple o kavárnách, nakonec vznikly Apple Story!
Jakkoliv se to dnes může zdát nepravděpodobné, Apple uvažoval v roce 1997 o cyber kavárnách s logem nakousnutého jablka. Důkazem budiž výtvory exdesignéra Tonyho Christophera z Disney, které vidíte okolo.

Tim Cook je dnes ve funkci CEO Applu 5 let
24. srpna 2011 byl jmenován Tim Cook do funkce CEO Applu. Nahradil Steva Jobse, který musel odstoupit z funkce kvůli zhoršujícímu se zdravotnímu stavu. Cookovi se dnes odemkly finanční bonusy ve výši 100 milionů dolarů. Tim Cook také vlastní mnoho milionů dolarů v akciích Applu.

Film Steve Jobs na Blu-ray a DVD bude k dispozici za měsíc
V české distribuci bude životopisný snímek Steve Jobs z produkce Sony dostupný 16.3. 2016 na Blu-ray a DVD. Film získal pozitivní recenze, herci byli oceněni za své výkony, ale film..

Aaron Sorkin a Kate Winslet získali Zlaté glóby za film Steve Jobs
Film Steve Jobs režiséra Sorkina nezaznamenal v kinech úspěch, ale byl oceněn Zlatými glóby. Odhaduje se, že je aktuálně ve ztrátě cca 100 milionů dolarů. Nevím jestli jsou lidé přesyceni..

Tony Fadell: Steve Jobs mluvil o Apple Car už v roce 2008
V rozhovoru pro Bloomberg Tony Fadell (2001 - 2010 vedl v Applu iPod divizi) řekl, že se Stevem Jobsem mluvili o Apple autě již v roce 2008. Respektive při několika procházkách, na kterých Steve Jobs tak rád diskutoval..

Finální klip k filmu Steve Jobs
Jelikož se film začíná vysílat v amerických divadlech, jde pravděpodobně o finální ukázku z filmu. Steve Wozniak (Seth Rogen) se v ní ptá Steva Jobse (Michael Fassbender) na jeho roli v počítačovém průmyslu. Woz poukazuje na to, že Jobs nemá..

Jony Ive mluvil o Stevu Jobsovi. Apple se nového filmu očividně bojí
Jony Ive hovořil na summitu Vanity Fair v panelu s názvem "Changing Worlds, Inventing Worlds" s režisérem JJ Abramsem a filmovým producentem Brianem Grazerem o jeho trvalé památce na Steva Jobse a jeho nové pozici Chief Design Officer, kterou oficiálně převzal 1. 7. 2015. Ive řekl, že měl po smrti Jobse chaotické pocity..

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz