yApple.cz

TIP na vánoční dárek: WHOOSH! Screen Shine Pocket čistič obrazovek (Minirecenze a minisoutěž)
Abyste udělali druhému radost, nemusí být dárek velký, ani drahý. Hlavně, že je od vás.. Čistící sada WHOOSH! by mohla být tou pravou maličkostí téměř pro každého. Nějaké to zařízení s displejem, které by si zasloužilo jednou za čas vyleštit, má dnes skutečně každý.

Co WHOOSH! umí?

WHOOSH! ale není obyčejný čistič. Každá sada obsahuje rozprašovač s čistící kapalinou a antibakteriální hadřík. S Whooshem totiž displeje nejen vyleštíte, ale hlavně je zbavíte bakterií. Věřte tomu nebo ne, bylo zjištěno, že na displejích elektronických zařízení je až 10× více bakterií než na záchodovém prkénku! Dále je WHOOSH! Screen Shine čistě přírodním produktem a neobsahuje agresivní alkohol. Dokonce je tak čistý, že si ho můžete stříknout do úst, jak ukazuje video níže a není nijak nebezpečný ani pro děti. Výrobek je vyroben v USA.

Aplikace - Použití

Aplikace je jednoduchá, stačí jednou stříknout na displej, nebo na hadřík, a povrch vyleštit. Hadřík má 2 strany a rozdílnými úpravami, použijte dle uvážení. Například nejdříve hrubší, potom jemnější.

Ochranná nanovrstva?

Výrobce také uvádí, že je displej po vyčištění jako nový a že "tenká antistatická nanovrstva zajistí hladký skluz prstů po displeji a velmi příjemné ovládání". Dále že je displej po ošetření "vysoce odolný proti otiskům prstů, prachu a jiné špíně" a že "s pravidelným používáním odolnost narůstá".

Apple zařízení, jakými jsou iPhony a iPady, jsou vybaveny speciální povrchovou oleofobní úpravou, která zabraňuje otiskům. Časem se každý displej upatlá, ale schválně si zkuste displej například iPhonu vyčistit, natočit proti světlu a prstem se ho dotknout. Otisk začne okamžitě mizet. Tuto vlastnost u levnější konkurence nenaleznete.

WHOOSH! slibuje pozitivní výsledky nanovrstvy, ale osobně jsem žádné zlepšení, proti standardnímu hadříku použitému na sucho, nepozoroval ani po opakované aplikaci během několika dní. S přiloženým antibakteriálním hadříkem ale displej krásně vyleštíte a hlavně zbavíte baterií. To by si váš, nebo toho koho obdarujete, displej občas nejspíš zasloužil.. Až vám dojde sprej, zůstane vám kvalitní hadřík.

WHOOSH! Screen Shine Pocket čistič obrazovek zakoupíte ve třech velikostech, respektive objemech. 8 ml za 169 Kč, 30 ml za 299 Kč a 100 + 8 ml za 599 Kč v obchodu easystore.cz.

Soutěž

Jako malý bonus rozdáme 3 balení 8 ml varianty. Napište do komentáře, komu WHOOSH! darujte, když vás náhodně vyberu jako výherce. Vybírat budu ve středu.

TIP na vánoční dárek: WHOOSH! Screen Shine Pocket čistič obrazovek (Minirecenze a minisoutěž)

Stránky výrobce

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz