yApple.cz
Tweaky pro Jailbreak iPhone, iPad a iPod touch

Cydia Tweak: Springtomize 3 nyní rovněž běží i na iOS 7.1.x
Vychytávka s názvem Sprigtomize 3, která je dostupná všem uživatelům co nechali svoje iOS zařízení projít procesem jailbreaku, získala novou aktualizaci. Ta umožňuje užít si tento tweak i na nejnovějších verzích systému iOS 7.1.0, 7.1.1 i 7.1.2.

Cydia Tweak: IntelliScreenX beta přináší podporu i pro iOS 7.1.x
Populární náhrada za klasický Lock screen v iOS s názvem IntelliScreenX právě získal nový update umožňující instalaci tohoto tweaku i na zařízení s iOS 7.1.x.

Slidecut - Tweak pro klávesové zkratky na iOS (Tweak, Jailbreak)
Klávesové zkratky na iOS klávesnicích jsou, zdá se, pro Apple nepřijatelné. Práce s textem (bez externí klávesnice) je možná pouze pomocí označení textu na displeji a zobrazených možností. Slidecut je šikovný tweak pro iOS zařízení, který aktivuje..

Čínský malware krade Apple ID a hesla z jailbreaknutých iPadů a iPhonů
Bezpečnostní výzkumník Stefan Esser zjistil, že komplikace, která způsobuje pády iOS na jailbreaknutých iOS zařízeních, nahlášená na reddit.com, je ve skutečnosti nebezpečný malware původem z Číny, který potají krade Apple ID a k nim příslušná hesla.

Auxo 2 - Alternativní multitasking pro iOS 7 (Video)
Očekávaný jailbreak tweak Auxo 2 dorazil do Cydia Store. Auxo 2 je optimalizován pouze pro iPhone a iPod touch. Pro nové majitele je v Cydia Store dostupný za...

Tweak Auxo 2 přijde 2. dubna (Video)
Tweak Auxo 2 bude vypuštěn do Cydia obchodu zítra, přinese novou zkušenost s multitaskingem pod iOS 7 a nová ovládací gesta. Video je dostatečně výmluvné.

CCMeters a CCloader - Vylepšete a přeuspořádejte si Control Center podle svého (Jailbreak, Tweak)
Tweak CCMeters umožní zobrazit v Control Centru systémové informace rychlosti (upload a download), využití procesoru...

Springtomize 3 - Přizpůsobte si vzhled iOS 7 (Jailbreak, Tweak)
Oblíbený tweak Springtomize se dočkal 3. verze, která je optimalizovaná pro iOS 7 zařízení. Základními možnostmi tweaku je upravit množství a rozestupy ikon zobrazených..

Controllers for All - Jak připojit Sony PlaStation DualShock k iPadu, iPhonu a iPodu touch (Jailbreak, Tweak)
Téměř před rokem jste se mohli dočíst o tweaku s názvem Blutrol, který za pomoci počítače umožnil připojit bezdrátový herní ovladač DualShock PlayStationu 3 k iPadu a po náročnějším nastavení ovládat spousta her. Tweak Controllers for All funguje totožně, ale bez složitého nastavování ovládání. Opět budete potřebovat aplikaci SixPair pomocí které spárujete DualShock 3 s vaším iPadem, iPhonem, nebo iPodem touch. Jednoduché instrukce..

Slo-mo Mod - Zpomalená videa i pro starší iOS 7 zařízení (Jailbreak, Tweak)
iPhone 5S je jediné iOS 7 zařízení, které oficiálně podporuje v nativní aplikaci fotoaparátu záznam videa 120 fps při rozlišení 720p. Tweak s názvem Slo-mo Mod umožňuje nastavit kvalitu záznamu u iPhonu 5S a počet obrázků za sekundu na starších iPhonech, ale i iPadech! Počet obrázků je přímo závislý na výkonu konkrétního iZařízení.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz