yApple.cz

V čem se liší iPad Air 2 a iPad mini 3 od svých předchůdců? Detailní porovnání specifikací
Stejně jako v případě iPhonů 6 představených minulý měsíc, naleznete v Apple Online Storu detailní porovnání specifikací aktuálně prodávaných iPadů. Apple od dnešního dne prodává iPad Air 2, iPad Air a iPad mini 3, 2, 1. V textu níže si ale stručně shrneme v čem se liší současné generace iPadů od těch předešlých. iPad mini 3 vás nejspíš zklame.

Novinka iPad Air 2 se liší od svého předchůdce barevnými variantami, fotoaparátem, displejem s menšími odlesky (rozlišení bohudík zůstává), tloušťkou, hmotností a nabízenými kapacitami. Málem bychom zapomněli na barometr! A ještě jedna věc, zmizelo fyzické tlačítko pro ztišení, nebo zamknutí změny orientace. Budete si muset vystačit se změnou v Ovládacím centru.

Ale pozor! iPad mini 3 se od iPadu mini s Retinou (nebo chcete-li iPadem mini 2) NEliší ani tloušťkou, ani hmotností, ani fotoaparátem, dokonce ani nemá rychlejší SoC Apple A8(X)! iPad mini 3 je tedy o 1,4 mm tlustší než iPad Air 2 a má navíc, od iPadu mini 2, pouze Touch ID a zlatou variantu.

Detailní porovnání specifikací naleznete na Apple stránkách.

Kryty na iPhone | yApple.cz

yApple.cz